Follow by Email

19 Mayıs 2011 Perşembe

ULAŞMAK

Öncelikle Varan Ulaşım ve Otobüs Anonim Limited Şirketi'niz için hazırladığımız reklam kampanyanızı oluştururken ters psikoloji tekniğini kullanmaktan çekinmediğimizi belirtmemiz gerekiyor. Gerekli bileşimler ve çağrıştırıcılarla müşterinin hoşlanmayacağı şeyler kör göze parmak tanıtılıyor ve kaçan kovalanır mantığı ile hareket edilerek hedef kitlenin mevzu bahis ortaklığınıza akın akın gelmesi hedefleniyor. Fakat yaratılması için büyük bir emek sarf ettiğimiz bu kampanya metnini beğenmemeniz ve bize ödemeyi vaad ettiğiniz parayı vermemeniz halinde aynı metni muhtelif rakip otobüs şirketlerine pazarlayacağımız neredeyse kesin gibi. (Anlatım bozukluklarını severiz.) Bu sebeptendir ki ürünlerinizi sevdirmek için ürettiğimiz bu ürünümüzü sevmemeniz ve söz konusu parayı tıkır tıkır bize vermemeniz için hiçbir sebep göremiyoruz. Umarız beğenirsiniz. Bence kesin seversiniz.
           
Hayattan çok mu sıkıldınız? Uzun bir yolculuğa mı çıkmak istiyorsunuz?
VARAN BİR!
İstanbul-Erzurum otobüsümüz 29 Aralık 2009 Pazartesi günü saat 11 sularında Bolu'nun Zincirlikuyu ilçesinin Tahtaköy mevkiinde hatalı sollama yapmaya çalışan bir tırın sıkıştırması sonucu yol dışına çıktı ve şarampole yuvarlandı. Otobüs toplam on üç takla attı ve yolculardan kimilerinin otobüs içindeki çarpışmalardan ötürü şiddetli darbeler alması, kimilerinin de bizzat camlardan fırlaması bazı ölümler ve yaralanmaları beraberinde getirdi.
VARAN İKİ!
Kısa keselim, Ankara-Manisa yolunu kateden bir başka otobüsümüzde meydana gelen kazada ise otuz beş ölü, kırk iki yaralı var.
VARAN ÜÇ!
Varan ofisleri artık her yerde ve biletlerimiz de öyle ucuzladı ki! Her yere götürüyoruz ulan, cehennemin dibine bile. Çılgın kazalar sizleri bekliyor, hem de onbin liralık hayat sigortanız da cabası. Kopuk uzuvlar, bedenler, yuvalar... Haydi neredesiniz?

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder